Zicht op ontwikkelkansen

Niets is zo vervelend als keer op keer starten in een nieuwe omgeving en telkens weer opnieuw vastlopen. 

Ik vind het van belang dat vroegtijdig wordt gekeken wat de ontwikkelkansen van jongeren zijn en wat zij nodig hebben om optimaal tot ontwikkeling te komen. 

Door direct een goed en betrouwbaar beeld te creëren,  kan worden geanticipeerd op mogelijke risico’s in de toekomst en kunnen kwaliteiten beter worden benut. Dit is van belang om ook daadwerkelijk succeservaringen op te doen in plaats van op meerdere plaatsen “proberen”. In ontwikkeling maakt gebruik van het ontwikkelassessment. Middels dit assessment worden kansen en risico’s in beeld gebracht om een passende leeromgeving te vinden en passende ondersteuning te kunnen bieden. Of dit nu een opleiding, stageplaats of werkomgeving is. Het assessment geeft een beeld op grond van drie pijlers: capaciteiten, persoonlijkheid en interesses.


We gebruiken onder andere analytische cookies om ons websiteverkeer geanonimiseerd te analyseren, zodat we functionaliteit en effectiviteit kunnen aanpassen.
Meer informatie over de verwerkte gegevens kunt u lezen in onze privacystatement.

[X] Ik ga akkoord met bovengenoemde privacy verklaring